Sosyal Sohbet


Sosyal Sohbet 

Merhaba Sosyal Sohbet  severler. Son dönemlerde gerek ülkemizde ve gerek tüm dünya’yı etkisi altına alan. Ama Korona virüs sebebiyle sosyallikten uzak kalarak ve evlerimizde kalmak zorunda olduğumuz bir süreç yaşamaktayız.

Çünkü Bu zor zamanları hep birlikte atlatabileceğimiz  ve Sosyallikten uzak kalmadan aktif yaşamımıza devam edebilmemiz

adına Sosyalhane Sohbet  ile  sizler için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.


Sosyalhane Sohbet Odaları nedir?

Sosyalhane Sohbet Odaları nedir?

Değerli arkadaşlar sosyalhane ve sohbet odalari ile bizler evde kaldığımız bu dönemde sosyallikten uzak kalmamak adına sosyalleşmeyi sanal ortama taşıdık. Çünkü kullanımı oldukça basit ve kayıt olmadan güvenilir ücretsiz mobil sohbet abonelik gerektirmeyen içerisinde.

Oyun kanalları ile zihniniz güçlendirecek oyunlar oynayabileceğiniz. Ve 7/24 aktif yayıncıları ile Radyo zevkini doruklarınıza kadar yaşayarak. Ama aynı zaman da istek şarkılarda bulanabileceğiniz bir ortam hazırladık. Çünkü Türkiye ve Tüm dünyadan gerçek insanlar ile tanışıp. Ve Sohbet  kanalında sohbet’ler edebileceğiniz bir ortam oluşturduk.

Sosyal sohbet

Sosyalhane.net


Sosyal Sohbet ‘e Nasıl Bağlanırım

Dışarıda olduğumuz sürelerde Temizlik Maske ve Mesafe kuralına uymak zorunda olduğumuz bu dönemde sosyal mesafemize dikkat etmek zorundayken. Sosyalhane Sohbet odaları nın konforu ve rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Türkiye ve tüm dünya ülkelerinden ücretsiz mobil sohbet keyfiniz yaşayabileceğiniz oldukça kolay. Çünkü Sohbet üzerine tıklayarak ve anasayfa üzerinde bulunan Sohbete Bağlan butonuna tıklayarak. Kayıt olmadan ücretsiz ve güvenilir şekilde bir nick alarak rahatlıkla bağlanıp sohbet’in tadını çıkarabilirsiniz.


Kimler Bağlanabilir?

Sitemize 18 yaşını doldurmuş herkes kolaylıkla bağlanabilir. Çünkü Sohbet kuralları (/rules) çerçevesinde ve dilediği şekilde ister genel sohbet odasında. İster ise özel olarak istediği kişi ile sosyal sohbet etmeye başlayıp yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ama her zaman saygı ve dürüstlüğe dikkat ederek sohbet etmeliyiz.


Daha sağlıklı bir yaşam için #evdekaltürkiye

evdekaltürkiye

sosyalhane #evdekal


Yazar: Sinner

Görüntüleme: 143 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 14 Ekim 2021

3 Yorumlar
ZaMaN

elinize saglık güzel paylasım olmuş

Emirhan

Kaliteli Yönetim Ekibi ile Yoluna Devam Eden SosyalHane'ye Başarılar Dilerim.

KıRıK

Ellerine saglık admın harıka anlatım.

Cevap bırakın